Obec Streženice

Oficiálne stránky obce Streženice.

Menu


Obecný úrad

pondelok 7.30 - 11.45 12.15 - 15.30
utorok 7.30 - 11.45 12.15 - 15.30
streda 7.30 - 11.45 12.15 - 16.30
štvrtok nestránkový deň
piatok 7.30 - 11.45 12.15 - 14.30


Počas stránkových dní vám radi pomôžeme.

Starosta:
Ing. Juraj Hrišo

mobil: 0905 597 891
e-mail:  

starosta@obecstrezenice.sk

Pracovníci OÚ:

Ing. Daniela Šprochová
administrativa@obecstrezenice.sk
 
Ing. Andrea Gabrišová
obec.strezenice@stonline.sk

Katarina Hrišová
administrativa2@obecstrezenice.sk

 

telefón: 042/467 51 35
fax: 042/467 51 35
mobil: 0917 878 668

 
Hľadať


Návštevy

TOPlist


Reklama


Obec Streženice: Oznamy obce

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Pokyn k minimalizovaniu šírenia COVID-19

Oznamy obce

Informácia obce k 18.3.2020

Obecný úrad a krízový štáb obce Streženice zložený z poslancov obecného zastupiteľstva, zamestnancov obce a starostu Vás chce informovať o najbližšom období v našej obci.

Žiadame občanov, ktorí prišli zo zahraničia, aby sa správali k svojmu okoliu zodpovedne a dodržiavali domácu karanténu.

Žiadame občanov, aby zodpovedne nosili rúška čím chránia seba a aj svoje okolie, chránia tým napríklad aj zamestnancov obchodov. Buďte k sebe zodpovední.

Oznamujeme občanom, že v prípade potreby, pre občanov, ktorí sú sami, a majú problém zo stravovaním, tak vieme v spolupráci s pánom Pojezdalom zabezpečovať stravu dovozom do domácnosti za 3 eura a 50centov za jeden obed. Ak máte záujem, kontaktujte v prípade záujmu obecný úrad a to hlavne telefonicky. Zabezpečovanie obedov by bolo od pondelka 23.marca.

Na základe rozhodnutia krízového štábu obce Streženice sa otvorenie zberného dvora odkladá.

Ak občania majú záujem o uloženie odpadu na zberný dvor, kontaktujte obecný úrad. Zamestnanec obce alebo starosta obce Vám po spoločnej dohode zberný dvor otvorí.

Krízový štáb obce ďalej rozhodol, že do každej domácnosti v najbližších dňoch budú dodané ochranné rúška prvého styku, pre každého občana a dieťa. Rúško je potrebné oprať a prežehliť. Nie je určení na dlhodobé nosenie. Je vhodné pri stretnutí s poštárkou, alebo na prechod do obchodu. Nájdete si ich vo svojej schránke. Touto cestou chcem poďakovať ženám z našej obce, ktoré to pre našich občanov šijú. 

Obecný úrad a Krízový štáb obce Streženice sa snaží zabezpečiť dostatok látky na to, aby ste mali plnohodnotné bavlnené rúška, ktoré vydržia dlhšie. Problém dnešnej doby je materiál, preto prosíme o trpezlivosť. Ak má niekto vhodnú látku na ušitie rúšok prosím kontaktujte starostu obce.

Na stránke obce sú všetky potrebné a najnovšie usmernenia, ako a čo robiť pri ochorení koronavírusom. Posnažíme sa ich zverejniť aj v úradnej tabuli pred školou.POKYN OBCE K MINIMALIZOVANIU ŠÍRENIA KORONAVÍRUSU, 

K DIANIU A ČINNOSTI OBCE

 

Na základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, Rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a nariadenia Ministerstva školstva, sa výchovno-vzdelávací proces, či už pre základnú alebo aj materskú školu, prerušuje a to zatiaľ do 27.3.2020 vrátane tohto dňa. Rodičov žiakov základnej školy bude v pondelok kontaktovať riaditeľka školy. Stravovanie v školskej jedálni je pre žiakov a cudzích stravníkov taktiež prerušené.

Žiadame občanov, aby boli zodpovední a vyhýbali sa verejným priestranstvám, školskému areálu, obchodným centrám, obchodom, kde je najväčšia pravdepodobnosť nákazy.

Ďalej žiadame občanov, ktorí pricestovali zo zahraničia domov k svojim rodinám, aby dodržiavali karanténu počas 14 dní. Vyhýbajte sa verejnosti, pre nás všetkých urobíte veľkú službu. Za nedodržanie karantény hrozí pokuta vo výške 1659€.

Rímskokatolícka farnosť Púchov oznamuje, že svätá omša zajtra 15.marca 2020 v našom kostole nebude. Z dôvodu zachovania zdravia sú zatvorené aj pohostinstvá. Do odvolania sa rušia aj akcie poriadané obcou, alebo pripravované športové, kultúrne a spoločenské akcie v obci. 

Pripomíname občanom, ktorí cítia príznaky ochorenia podobných chrípke (kašeľ, bolesti svalov, slabosť, horúčka) postupovať podľa nariadenia Hlavného hygienika – nenavštevovali zdravotnícke zariadenia, ale informovať o situácii krízovú linku 0800 221 234.

 

Obecný úrad je od pondelka 16.marca 2020 do odvolania pre verejnosť zatvorený. V prípade potreby komunikujte s úradom telefonicky alebo elektronicky. Telefónne kontakty a emailové adresy sú na internetovej stránke obce.

O ďalšom vývoji v obci a v regióne Vás budeme aktívne informovať prostredníctvom oznamov v rozhlase, na úradnej tabuli a na stránke obce.

Veríme, že sa k svojmu okoliu budete správať zodpovedne. Vopred ďakujeme za dodržiavanie týchto opatrení.
Autor: Starosta | Utorok, 10.03.2020 15:00, Aktuality,

Zberný dvor Streženice

Oznamy obceObecný úrad Streženice oznamuje občanom, že Zberný dvor bude otvorený podľa potreby občanov na zavolanie na obecný úrad. Z dôvodu, že chceme predísť kontaktu vačšieho počtu občanov na zbernom dvore, kontaktujre obecný úrad ak potrebujete uskladniť niečo na zberný dvor. Pracovník obce, alebo starosta obce Vám podľa potreby Zberný dvor otvorí.Autor: Starosta | Sobota, 23.11.2019 21:00, Aktuality,

Oznamy obceObecný úrad Streženice oznamuje, že prenájom ihriska si môžu rezervovať na telefónnom čísle: 0944 310 612 (p. Balážová)
Cenník prenájmu nájdete v časti Všeobecné záväzné nariadenia z roku 2016.


Autor: Starosta | Utorok, 13.12.2016 21:00, 3537 čitateľov

Oznamy obce
Územný plán obce Streženice

Zmeny a doplnky č. 1 
Schválené OZ dňa 24.10.2019

Dokument na stiahnutie : 
                                             
ÚPN-O Streženice dokument schválený OZ dňa 15.12.2016

Výkresy:

Textová časť:Autor: Starosta | Pondelok, 07.11.2016 11:00, Aktuality, 4240 čitateľov

Obecná knižnica

Oznamy obce

Obecná knižnica je otvorená vždy nepárny týždeň v stredu od 15:30 do 16:30 v DK na 1.poschodíAutor: Obec Streženice | Streda, 09.02.2011 15:53,

Organizácie pôsobiace v obci

Oznamy obce

Jednotlivé zložky žiadame o poskytnutie informácií, ktoré budú zverejnené  na obecných stránkach.
Posielajte na email: starosta@obecstrezenice.sk alebo doneste na OÚ.Autor: Obec Streženice | Pondelok, 07.02.2011 11:55,

Náhodné fotky

IMG_5546.JPG

SnA-mka0377_Zmenit_velikost.jpg

IMG_5473.JPG

27.jpgOznamy obce


Najbližšie podujatia

Hodová zábava
12.9.2020
...

Svadba
26.9.2020
...

Ples
9.1.2021
...


DÔLEŽITÉ TELEFÓNNE ČÍSLA

TIESŇOVÉHO VOLANIA

112 - Integrovaný záchranný systém
 
150 - Hasičský a záchranný zbor

155 - Zdravotnú záchrannú službu

158 - Políciu

© Obec Streženice.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.13 sekúnd
Internetové stránky vytvoril a spravuje Jozef Karas.